Kinnisvaraarendajate projektide kestvus võib kohati ulatuda aastate taha. Endover KVB pikim projekt on aastast 2007 ja Rotermann City piirkonda on arendatud teab kui kaua. Sellele vaatamata on mõlemad ettevõtted väga edukad. Saates räägime konkurentidest, ostujõust ja kas ruutmeetri hind lähiaastal tõuseb või mitte.
Arendaja: nõudlus uute elupindade järele ei kao kuhugi
Saate külalisteks on kinnisvaraarendajate TOPi edukad: Rotermann City OÜ juhatuse liige Martin Ühtegi ja Endover KVB tegevjuht Robert Laud.
Küsimusi esitavad Juuli Nemvalts ja audiitorettevõtte KPMG partner Eero Kaup.
Saadet toetab KPMG.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele