Sel nädalal Balti börsi põhinimekirja liikunud arendaja Pro Kapital Grupi kolmanda kvartali käive kolmekordistus, ent kokkuvõttes jäädi kahjumisse. Aktsia võttis Tallinna börsil suuna alla.
Pro Kapitali käive kolmandas kvartalis kasvas 5,98 miljoni euroni, mida on möödunud aasta sama perioodiga võrreldes kolm korda rohkem. Kahjum ulatus aga 0,6 miljoni euroni. Võrdluseks: mullu samal ajal teeniti 0,9 miljonit eurot puhastulu.
Äsja T1 kaubanduskeskuse valmis saanud kontsern teatas, et võlgneb kolmanda kvartali seisuga finantsinstitutsioonidele 60,3 miljonit eurot, lisaks on tal lunastamata 39,3 miljoni euro väärtuses võlakirju.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.