Ehitus- ja kinnisvarakonverentse korraldab Sandra Malvik

Foto: Andras Kralla

Alates oktoobrist asus Äripäeva ehitus- ja kinnisvarakonverentside programmijuhina tööle Sandra Malvik.

Sandra Malvikul on eelnev töökogemus kinnisvara alal: ta on töötanud üle kahe aasta kinnisvarahindajana. Ta on EKHÜ liige ja omab kinnisvara nooremhindaja kutset, tase 5.

Kõrghariduse omandas ta Estonian Business Schoolis, ettevõtluse ja ärijuhtimise erialal. Varem on Sandra kinnisvara alase töö kõrvalt olnud kaasomanik sporditarvete e-poel, kuid praeguseks otsustanud pühenduda ainult konverentside korraldamisele. Sandra sõnul on tal huvi ürituste korraldamise vastu juba ammusest ajast.

Sandra arvates on just ehituse ja kinnisvara valdkondade konverentside korraldamine eriti põnev väljakutse. Need sektorid on teda alati huvitanud ja seega on ta aktuaalsete teemadega hästi kursis.

Sandrale meeldib end arendada ja uudistega kursis hoida ning viibida palju looduses. Uueks hobiks on ta leidnud ratsutamise, mis on tänaseks tavapärased spordiklubis käigud välja vahetanud. 

Sandra sõnul on ta täpne ja vastutustundlik inimene: uues ametis tuleb see kindlasti kasuks.

Äripäevas on Sandra hoole all Ehitusuudiste ja Kinnisvarauudiste ürituste sisu koostamine ja ürituste müük ning turundus.

Sandra on juba jõudnud kaasa lüüa tänavuse Taristuehituse konverentsi ja Eesti ehituskonverentsi korraldustiimis. Praegu tegeleb ta aktiivselt  järgmise aasta algul toimuvate Ehituse projektijuhtimise hommikuseminari ja Kinnisvarakonverentsi ettevalmistustega. 

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806