Endover tagastas ennetähtaegselt raha kahe uusarenduse investoritele

Tallinna suurim elukondliku kinnisvara arendaja Endover tagastas nii Volta Loftide kui R. Tobiase 3 uusarenduste jaoks ühisrahastuse kaudu kogutud investeeringud veel enne, kui elanikud äsja valminud elu- ja ärihoonetesse sisse kolisid.

Volta loftid Kalamajas  Foto: Tõnu Tunnel

Endover tagastas ühisrahastusplatvormi Crowdeste investoritele ennetähtaegselt kokku üle 1,5 miljoni euro investeeringuid. Sellest üle miljoni euro said lubatust varem tagasi need, kes panustasid oma raha Kalamaja hinnatuimasse mereäärsesse piirkonda rajatud Volta Loftide uusarendusse.

Volta Loftide investeeringud on tagastatud ja hoone valmis hoolimata sellest, et mullu suvel räsis ajaloolisesse masinatehasesse rajatud modernset elu- ja ärihoonet ehitustööde käigus tulekahju.

400 000 eurot tagastati inimestele, kes panid oma investeeringud kasvama Kadrioru südamesse kerkinud R. Tobiase 3 kortermaja projekti. Mõlema uusarenduse puhul maksti välja ka kogunud intressid, mille aastatootluseks kujunes vastavalt 14,5% ja 12,4%.

Endover on ühisrahastuse vahendusel investeeringute kaasamisel olnud Eesti kinnisvaraturu suunanäitaja. Koostöö Crowdestate’ga algas juba aastal 2015 ning nende platvormi kaudu on finantseeritud kokku 16 Endoveri arendusprojekti. Neist 13 on tänaseks edukalt lõppenud ning investeeringud kogu mahus tagastatud koos põhiosa ja intressidega.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806