Autor: kinnisvarauudised.ee • 23. aprill 2019

5 põhjust, miks osaleda Tuleohutuskonverentsil 2019

Tuleohutuskonverentsini on jäänud täpselt kahe nädala jagu päevi. Konverentsile on registreerunud juba üle 50 inimese. Viimane aeg on ka ennast kirja panna!

Siin on 5 head põhjust, miks konverentsil osaleda:

•Kuuled, kuidas ja milliste dokumentidega saame tagada hoonetes ja elamutes tuleohutuse; mis juhtub siis, kui tehnosüsteemide läbiviigud ja konstruktsioonide vuugid muutuvad hoone tuleohutuse Achilleuse kannaks ning mida teha vältimaks tulekahju suurköögis.

•Teeme põhjalikult selgeks kitsaskohad suuremahuliste puithoonete projekteerimisel. Hoones viibijatele annab puit hea ja hubase tunde, kuid kas on see ohutuse seisukohast turvaline? Millised on kaasaegsed võimalused suuremahuliste puithoonete ehitamiseks, millised võimalikud ohud puithoone elukaare jooksul ning kuidas neid ohte maandada.

•Saad teada, mis muutub pärast uue planeeritava tuleohutusseaduse vastuvõtmist.

•Pärast konverentsi tead, milline mõju on tuleohutusnõuete rikkumisel kindlustushüvitise väljamaksmisel. Tuleohutusnõuete peamine eesmärk on tulekahjude ennetamine ja põlengu tagajärgede piiramine. Kehtiva kohtupraktika pinnalt käsitletakse, kuidas mõjutab tuleohutusnõuete rikkumine kindlustusandja kohustust kindlustushüvitis välja maksta.

•Kohal on ligi 90 tuleohutuse huvilist, nende seas mitmeid eksperte. Suhtle, värskenda vanu ja sõlmi uusi tutvusi, vaheta uudiseid!

Soodushinnaga pääsmeid võimalik soetada käesoleva kuu lõpuni (30.04 k.a). Korraga vähemalt kolme inimese registreerimisel kehtivad erihinnad. Pane ennast ja oma kolleege kirja SIIN.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Külli KaljulindReporter-toimetaja Tel: 58 223 022
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474