Anu Hallik-Jürgenstein asub juhtima Tallinna Linnahalli

Tallinna linnavalitsus vabastas teenistusest Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja Anu Hallik-Jürgensteini, kes asus tööle Tallinna Linnahalli AS juhatuse esimehe ametikohale.

Foto: Meeli Küttim

Hallik-Jürgenstein kandideeris edukalt ametikoha täitmise konkursil. Tema kasuks rääkis enam kui 10-aastane juhtimiskogemus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis, töö BLRT Grupi AS-is, Tallinna Linnavolikogu linnamajanduskomisjonis ja Tallinna Linnaplaneerimise Ametis, leidis konkursikomisjon. Tallinna Linnaplaneerimise Ametis on ta ameti juhatajana töötanud alates 2011. aastast. 2017. aastal oli Hallik-Jürgenstein ühtlasi Tallinna Linnahalli AS nõukogu liige.

Hallik-Jürgensteinil on pikaajaline Tallinna ruumilise arendamise ja linnaplaneeringute menetlemise kogemus. Ta peab Tallinna Linnahalli arengus oluliseks seda ümbritsevate alade kordategemist ja seeläbi kogu piirkonnale lisandväärtuse andmist. Eesmärgiks on võimendada Tallinna Linnahalli kui tulevase kontserdi- ja konverentsikeskuse mõju nii (linna)ruumilises kui majanduslikus mõttes. Oluline osa sünergia saavutamisel on hästitoimivatel logistilistel lahendustel.

Tallinna Linnaplaneerimise Ametile uue juhataja leidmiseks korraldatakse avalik konkurss. Uue juhataja ametisse nimetamiseni jätkab ameti juhataja ülesannetes asendajana Ignar Fjuk.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806