Rock Cafe omanik Anton Ger süüdistab endist üürileandjat

Rock Cafe endine asukoht Tartu mnt 80d. Klubi kolis uude asukohta Keevise 6.  Foto: LIIS TREIMANN

Rock Cafe omanik Anton Ger ei aktsepteeri endise üürileandja Fausto Capitali nõuet ning lisab hoopis omalt poolt süüdistusi.

Rock Cafe endise hoone omanik on Fausto Capital, mille üks omanik ja juhatuse liige Kenneth Karpov ütles, et 5. juulil esitas Fausto Capital hagi võla sissenõudmiseks üürnikule RC Operaator, kuna neil on tasumata arveid Fausto Capitali ees 18 076 euro ulatuses.

RC Operaatori omanik läbi ettevõtte Clubmasters Concerts on Anton Ger. Eile ütles Ger Äripäevale, et ta ei tunnista võlga. "Me ei tunnista võlga. Las kohus otsustab, kes, kellele ja millal võla maksab," ütles ta. Täna kirjutas Ger Äripäevale, et viimastel kuudel ei olnud kontserdimajas elektrit, vett ega kanalisatsiooni ning sellel põhjusel tühistati mitmed suured kontserdid, ja see põhjustas ärikahju.

„Tegelikult on see vale, jah, kahjuks,“ ütles Karpov Geri väidete kohta. Karpov vastas, et Ger on pöördunud nende poole ainult ühe kontserdi probleemiga. Karpovi sõnul oli väidetavalt üritus mujale kohta ära viidud, kuna publiku huvi oli liiga suur.

Loe pikemalt Äripäevast.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806