Elari Udam liikus Pindi Kinnisvarast kohtusüsteemi

Alates 1. novembrist asub Tallinna, Pärnu ja Viru kohtute direktorina tööle Elari Udam, kelle peamiseks ülesandeks on koos kohtu esimeestega juhtida kohtute tööd ja luua head tingimused õigusemõistmiseks.

Oma viimasel tööpäeval Pindi Kinnisvaras esines Elari Udar Kinnisvarauudiste Ärikinnisvara haldamise konverentsil  Foto: Meeli Küttim

Kohtu esimeestest ja justiitsministeeriumi esindajatest koosnev konkursikomisjon tegi ministrile ettepaneku nimetada Elari Udam ametisse tema varasema organisatsiooni juhtimise kogemuse ja vajalike isiksuseomaduste tõttu.

Udam oli aastatel 2004-2016 Riigi Kinnisvara AS juhatuse liige, seejärel siirdus erasektorisse ning töötas kuni kohtudirektoriks nimetamiseni Pindi Kinnisvara OÜ ja Pindi Kinnisvarahaldus OÜ juhatuse liikmena.

Elari Udam peab kohtute töö korraldamist väga vastutusrikkaks ja ka põnevaks väljakutseks. „Suure huviga tahan esmalt aru saada, kuidas protsessid toimuvad, tutvuda inimeste, nende mõtete ja ootustega. Esmalt on muidugi vaja teha selgeks, mis arendused ja muudatused on kohtutes pooleli ning sealt edasi saan panustada uute ideede ja algatustega“, ütles Udam.

Elari Udami ametiaeg kestab viis aastat.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806