Kaamos alustab Lätis elamuarendusega

Kaamos Kinnisvara alustab veel selle aasta lõpus esimese arendusprojektiga Lätis, mis näeb ette kahe kortermaja ehitamist Riiga Daugava jõe paremal kaldal asuvale krundile. Kokku valmib 132 korterit.

Kaks kortermaja ehitatakse Daugava kaldale  Foto: Kaamos Kinnisvara

Kaamose arendusjuhi Ivar Vahteri sõnul on Läti turul ennekõike nõudlus just uute korterite järele, mille hinnatase ei ületaks 2000 EUR/m2 - Kaamose esimene arendus Divi Krasti on suunatud just sellele segmendile. „Korterelamute arendus asub traditsiooniliste kortermajade piirkonnas Latgale linnaosas vastvalminud Akropole kaubanduskeskuse vahetus läheduses ja esmane huvi näitab, uute korterite järele on nõudlus kindlasti olemas,“ lisas Vahter.

Küsimusele, kas Kaamosel on plaanis tegevust Lätis veel laiendada, vastas Vahter, et hetkel on Riias ettevalmistusfaasis kolm projekti ja järgmise arenduse ehitustegevusega on plaan alustada järgmisel aastal.

Rajatava kortermaja 3D joonis  Foto: Kaamos Kinnisvara

Kaamos Kinnisvara alustas ettevalmistusi Läti turule sisenemiseks juba 2 aastat tagasi ja tänaseks on esimese elukondliku projekti ehitusluba väljastatud ja ehitustegevus algab lähinädalatel. Divi Krasti projektiga plaanib Kaamos lõpule jõuda kahe aastaga.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806