EstateGuru soovib minna Soome turule

Ühisrahastusplatvorm EstateGuru valmistub vallutama ka Soome turgu. Ametlik tegevuslitsents Soome lahe põhjakaldal tegutsemiseks loodetakse kätte saada juba enne aasta lõppu.

Helsingi ja Soome kinnisvaraturg pakuvad investoritele suurt huvi  Foto: Pixabay

2014. aastast alates on EstateGuru jõudsalt kasvanud. Peale Baltikumi tegutseb ettevõte nüüd ka Hispaanias ja Portugalis. Lisaks on EstateGurul ühisrahastuse alal tegutsemise litsents Ühendkuningriigis ja Leedus, ning veel enne aasta lõppu lisandub sellesse nimekirja ka Soome. EstateGuru on teinud kõik ettevalmistused Soome turule sisenemiseks ja taotleb praegu seal ametlikku tegevuslitsentsi. Kuni Euroopa Komisjon pole ühisrahastust Euroopa Liidus tervikuna reguleerinud, taotleb EstateGuru eraldi tegevuslitsentse kõigis riikides, kus tegutsema asutakse.

„Oleme turgu testinud ja tõdenud, et Soome on meie toote jaoks valmis. Nii nagu mujal maailmas, otsivad investorid ka Soome turul tootlust ning väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel on ligipääs kapitalile piiratud. Seni oleme oma rahvusvahelise platvormi kaudu Soomes mõned laenud rahastanud ning oleme näinud, et investorid tunnevad Soome kinnisvaraturu vastu suurt huvi ja usaldavad seda väga,“ kommenteeris EstateGuru äriarendusvaldkonna juht Mihkel Roosme.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806