Autor: kinnisvarauudised.ee • 29. jaanuar 2020

Lahe Kinnisvara sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga lepingu 76 kinnisvaraobjekti müügiks

Riigihanke tulemusena sõlmis Lahe Kinnisvara lepingu Riigi Kinnisvara AS-ga 76 korteri, hoonestatud kinnistu ja äripindade müügiks üle Eesti.

Tallinnas Tondil asuvas majas on müüa 2-toaline korter
Autor: Lahe Kinnisvara

Lepingu sõlmimise tingimuseks oli, et Lahe Kinnisvara suudab müüa kinnisvara Ida- ja Lääne-Virumaal, Harjumaal, Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Valgamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Järvamaal ja Viljandimaal.

“Kokku müüme 76 väga erinevat objekti korteritest koolimajade ning ühiselamuteni,” ütles Lahe Kinnisvara maakler Sirli Nurm.

“Müüme ühte ajaloolist hoonet ja ühte korterit Lääne-Virumaal, ühte bürood ja ühte maatükki Ida-Virumaal, ühte bürood Põlvamaal, puhkebaasi ja maatükki Pärnumaal, elamut Viljandimaal, koolihoonet Järvamaal, 46 korterit Harjumaal, ühte korterit ja kahte maatükki Raplamaal, ühte korterit Tartus, 11 korterit Võrus ja ühte maatükki Võrumaal, kahte maatükki Harjumaal, ühte töökoda Jõgevamaal ning ühte ühiselamut Raplamaal ja ühte ühiselamut Valgamaal,” loetles maakler Nurm kinnisvaraobjekte, mida Lahe Kinnisvara müüb.

Riigi Kinnisvara jätkab ise suuremate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu.

Riigi Kinnisvara haldusosakonna direktor Mati Sillak tõdes, et koostööpartneri hankimine kinnisvara müümisel on oluline müügieesmärkide täitmisel. „Riigi Kinnisvara müügimeeskonna fookus on endiselt suuremate ja nõudlikumate kinnisvaraobjektide realiseerimisel. Lahe Kinnisvara aitab meil müüa väiksemaid kinnisvaraobjekte üle Eesti.“

Kinnisvara on erinevas seisukorras ja erinevate hindadega ning nendega saab tutvuda Lahe Kinnisvara kodulehel.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474