Ukraina internetikuulutuste äris tegutseva ettevõtte RIA.com Marketplaces juhatuse liige Artjom Umanets kommenteerib, mis võib oodata kinnisvara- ja ehitusturgu seoses praegu möllava koroonaviirusega.
„Nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Ukrainas kandis kõigepealt kahju turismi- ja majutusäri. Mis puudutab kinnisvaraturgu, siis seal ei ole seni näha suuri kõikumisi. Näiteks Ukrainas aktiviseerus üleüldse kinnisvara uusarenduste müük. Veebruaris kasvas nõudlus aastaarvestuses 43 protsenti. Kuid tõenäoliselt võib siiski oodata tagasiminekut, sest on näha mõningaid selgeid põhjuseid,“ rääkis Umanets.
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.