Üürihindade langusest ja üürikorterite pakkumise suurenemisest eriolukorra ajal on rääkinud nii analüütikud kui ka maaklerid. Kuidas koroonakriis aga tegelikkuses investori üüriportfelli mõjutas, võtab oma portfelli näitel kokku üüriinvestor ja Scandium Kinnisvara arenduste projektijuht Kaspar Kissa.
Kogemus: kuidas koroonakriis tegelikult üüriinvestorit mõjutas?
  • Foto: Mari Luud
Koroonakriis tabas Eestit kui välk selgest taevast just siis kui šõu pidi algama. Nimelt, nagu paljudes teisteski sektorites (turism, toitlustus, üritused), nii kehtib ka kinnisvaras reegel, et peale loidu aasta algust saabub virgastav kevad. Üürnikud hakkavad parema elamispinna ootuses aktiivsemalt ringi vaatama ning suurematesse linnadesse voolab rohkem rahvast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele