• 23.09.20, 15:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Puhastusfirma kasvatas kasumit poole võrra

Eesti, Läti ja Leedu turul tegutseva SOL Balticsi puhaskasum suurenes 2019. aastal 54,2 protsenti 1,053 miljonile eurole. Seejuures töötas ettevõttes sada inimest vähem.
Puhastusfirma kasvatas kasumit poole võrra
  • Foto: SOL Baltics
Kogu mulluse kasumi plaanib ettevõte investeerida Eesti ja Baltikumi turule.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele