• 15.10.20, 11:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Advokaat: naaberkorteriühistute vaidlus on viinud reovette uppunud liftini

Ühe korterelamu kanalisatsioonitoru purunes, katkine toru asub aga teisel kinnistul ja sealne korteriühistu keeldub mõistlikust koostööst. Tänaseks on katkise kanalisatsioonitoru tõttu uppunud maja lift ja reovesi ähvardab korterelamu keldris asuvat katlaruumi, kirjutab advokaadibüroo Walless advokaat Angela Kase.
Foto reovette uppunud liftišahtist ühes Tallinna kesklinna korterelamus.
  • Foto reovette uppunud liftišahtist ühes Tallinna kesklinna korterelamus.
  • Foto: Erakogu
Tallinna südalinnas on 2020. aastal korter­elamu ja probleem, mis oleks sobinud ka keskaega – mittetoimiv reovee äravool ja juba ligi kaks aastat vältav vägikaikavedu naaberkinnistu korteriühistuga, mis ei luba teha läbi tema hoovi kulgeva purunenud naaberkinnistu kanalisatsioonitoru avariiremonti, kirjutab 15.10 Äripäeva tellijatele ilmunud Korteriühistute erileht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele