Bolti töötajate seas läbi viidud uuring näitas, et enamik inimesi eelistab töötada kodust ning kasutada kontorit eelkõige kolleegidega näost näkku kohtumiseks. Seetõttu muudab Bolt oma kontorites töökorraldust: edaspidi on Tallinnas ainult viiendikul töötajatest isiklik töölaud.
Selle aasta juunis Bolti töötajate seas läbi viidud uuringust selgus, et pea 80% eelistab töötada vähemalt poole ajast kodukontoris. Lisaks näitas kontorite uksekaartide kasutamise statistika, et kõige rohkem inimesi käib kontoris ettevõtteülesel koosolekul ning reedeti töökaaslastega lõunatamas. See näitab, et kontor on muutumas üha enam töötajate kohtumispaigaks, kus lisaks tööle on oluline sotsialiseerumine.
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.