Värske maksuvõlglaste TOP: kinnisvara alal tegutsevad ettevõtted
Kinnisvara alal tegutsevad ettevõtted on Maksuametile on võlgu ligi kaheksa miljonit eurot. Kaheksateistkümnel ettevõttel 237st ulatub võlg üle saja tuhande euro piiri, rekordvõlglane on riigile sees aga pea 700 000 eurot.
Kalamajja arendatud kortermaja tõi veerandmiljonilise maksuvõla.
Foto: Otto Maja
Võlglaste seas torkab ülekaalukalt silma kinnisvara müügi ja üürileandmisega tegelevate ettevõtete suur hulk, kuid leidub ka arendajaid ja haldus- ning hooldusfirmasid ja kinnisvarabüroosid.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.