YIT Eesti on alustanud Lennusadama vahetuses läheduses asetseva Küti kvartali elumajade Kalaranna 25, 27 ja 29 ehitust, kus tänavuse aasta lõpuks valmib kokku 78 kodu.

- Plaanitavad Kalaranna kvartali majad Lennusadama lähistel
- Foto: Pressimaterjalid
Juba mõnda aega on Tallinna kesklinna fookus liikunud üha enam mööda randa Kalamaja suunas. Lennusadama vahetusse lähedusse on peagi kerkimas 78 eksklusiivset korterit, mille Kalamaja keskkonnaga sobituvat ajaloolist arhitektuurikeelt täiendavad kaasaegse maja eelised – valgusküllased maast laeni aknad, avatud planeering, sisehoovi avanevad terrassid ja tehnoloogilised lahendused, mis tõstavad maja energiatõhusust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.