Ehkki võrreldes nii mõnegi muu Euroopa suurlinna ühistranspordiga on Eestis lood päris hästi – bussidel-rongidel on vähemasti graafikud ja need toimivad üldjoontes hästi –, kerkib transpordiprobleeme siiski esile niipea, kui asume ületama omavalitsuse territooriumi piire.
Rimi Eesti Food sõidutab oma töötajad tellitud bussidega hommikul Tallinnast Põrguväljale ja õhtul tagasi linna.
  • Rimi Eesti Food sõidutab oma töötajad tellitud bussidega hommikul Tallinnast Põrguväljale ja õhtul tagasi linna.
  • Foto: Erik Prozes
Mõistagi käib igas linnas ja vallas võitlus registreeritud kodanike pärast, seetõttu on vast mõneti arusaadav, et omavalitsused ei ole huvitatud ühistranspordiliinide pikendamisest väljapoole oma haldusala. Arusaadav, ent samas kaotavad nad just sellesama liigutuse tegemata jätmise pärast ka elanikke.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele