• 14.04.21, 10:32

Nõmme mänguväljakud saavad kogupereväljakuteks, lisandub ka neli välijõusaali

Kevadel algasid planeeritud ehitustööd linnaosa kolmel mänguväljakul, mis valmides on varustatud kaasaegsete ja mitmekesiste atraktsioonidega. Lisaks võimaldavad paigaldatud multifunktsionaalsed jõuseadmed liikumisharrastustega tegeleda kogu perel.
Välijõusaal aadressil Võidu 60
  • Välijõusaal aadressil Võidu 60
  • Foto: Pressimaterjalid
Nõmme linnaosa vanema Grete Šillisi sõnul paranevad sellega oluliselt õues mängimise ja sportimise võimalused. „Täna algasid Piiri tn 8a mänguväljaku rekonstrueerimistööd. Kuna mänguväljak on osa Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealast ning kogukonnale oluline piirkond puhkamiseks ja sportimiseks, on sinna planeeritud mitmekesine valik atraktsioone ja sportimise võimalusi,“ rääkis Šillis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele