• 07.10.22, 13:24

Rohkem kui 1200 korteriühistut on tundnud huvi KredExi teenuste vastu

Juba pea poolteist aastat nõustavad maakondlikud arenduskeskused (MAK) üle Eesti korteriühistuid tasuta EASi ja KredExi ühendasutuse toetuste, laenude ja käenduse teemal ning üksi selle aasta jooksul on seda võimalust kasutanud rohkem kui 500 korteriühistut igast Eesti maakonnast. Alates nõustamisteenuse algusest on toimunud aga tervelt 1200 nõustamist, teatab ühendasutus.
Rohkem kui 1200 korteriühistut on tundnud huvi KredExi teenuste vastu
  • Foto: Liis Treimann
„Juba poolteist aastat väldanud koostöö on olnud viljakas. Meie eesmärk on tõsta teadlikkust erinevatest kodu korrastamise võimalustest ja energiatõhususest laiemalt ning seda kõikjal Eestis. Taipasime eelmisel aastal, et parim viis seda teha on kasutada juba olemasolevaid kohalikke eksperte – nii on ühistutel alati kindel kontaktpunkt, kes tunneb kohapealseid olusid,“ lausus EASi ja KredExi ühendasutuse eluaseme- ja energiatõhususe osakonna juht Triin Reinsalu. „Rõõm on tõdeda, et huvi sellise nõustamise järgi on olnud stabiilselt kõrge ja näeme, et üha rohkem nõustamist saanud ühistuid jõuab ka maja tervikliku rekonstrueerimiseni.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.10.25, 09:43
Liven kavatseb Haaberstisse 20-miljonilist arendust
2
Uudised
  • 09.10.25, 11:59
Sooman: Pool miljonit perekorteri eest Tallinnas – pole nagu loogikat
3
Suur lugu
  • 25.11.25, 06:30
Hooneteuputus keerab kinnisvaraturu pöörisesse. Unusta eluasemete hinnatõus!
See puudutab linnavõimu, arendajaid, arhitekte, ehitajaid. Turvavööd hoidke ligi.
4
Uudised
  • 15.10.25, 10:42
Maaklerid vingerdavad käibemaksu eest. Konkurent: see ajab lihtsalt närvi
5
Uudised
  • 10.10.25, 11:00
Eesti pank hoiatab kurjakuulutavate arengute eest: riskid ärikinnisvaras kuhjuvad
6
Uudised
  • 13.10.25, 13:30
Kinnisvaraarendaja ja planeerimisameti juht tegid otseetris kokkuleppe
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele