Tunamullu veebruaris võttis Porto Franco kriminaalasjas kohtu all olev Hillar Teder ühendust suurärimehe Margus Linnamäega ning saatis talle Porto Franco teemalisi materjale.

- Hillar Teder
- Foto: Andras Kralla
Esmaspäeval peetud kohtuistungil tutvustas juhtiv riigiprokurör Taavi Pern kirjalikke tõendeid, mis peaksid näitama, et Teder suhtles pikema aja jooksul aktiivselt erinevate keskerakondlastega, eeskätt Jaanus Karilaiu ja Mihhail Korbiga, aga silma torkas ka suhtlus suurärimehe Margus Linnamäega.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üha rohkem ostjaid ja investoreid hindab tänapäeva kinnisvara puhul lisaks asukohale ja ruutmeetritele ka hoone jätkusuutlikkust, energiatõhusust, elukeskkonna kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse sümboleid on rohesertifitseerimine. LEED-sertifikaat – maailmas üks tunnustatumaid rohehoonete kvaliteedimärke – on Põhjamaades juba tavapraktika.