• 08.09.23, 17:03

Riigi Kinnisvara pani pea 5-miljonilisele Jüri päästekomandole nurgakivi

Täna paigaldati Jüri uue päästekomando nurgakivi. Lisaks komandohoonele ehitatakse kinnistule päästjate tarvis treeningtorn ja abihoone. Hoone projekteerisid Kuubik Projekt OÜ ning arhitektibürood Anu Kulbach ja InRoom OÜ. Ehitab Fund Ehitus OÜ ja omanikujärelevalvet teostab Tallinna Linnaehituse AS.
Jüri päästekomando valmib järgmise aasta suvel (Foto: Riigi Kinnisvara AS).
  • Jüri päästekomando valmib järgmise aasta suvel (Foto: Riigi Kinnisvara AS).
  • Foto: Marko Mummm
Kompleks valmib 2024. aasta suvel. Jüri päästekomando hakkab paiknema Jüri alevikus aadressil Talli 4. Uude kompleksi kolivad praegu Assakul paikneva päästekomando töötajad. Päästjad saavad uue komandoga kaasaegsed töötingimused ning rohkelt ruumi treeninguteks ja väljaõppeks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele