29.septembril kinnitas International Trade Council (ITC) R8 Technologies kaasasutaja Imre-Gustav Vellamaa järgmiseks 2 aastaks ITC Jätkusuutlikkuse ja Keskkonna Nõukogu (Sustainability and Environment Business Council) juhatuse liikmeks.
R8 Technologies kaasasutaja Imre-Gustav Vellamaa märgib, et rahvusvaheline koostöö on ainuke võimalus saavutada keskkonna ja jätkusuutlikkusega seotud globaalsed eesmärgid- (Foto: erakogu).
  • R8 Technologies kaasasutaja Imre-Gustav Vellamaa märgib, et rahvusvaheline koostöö on ainuke võimalus saavutada keskkonna ja jätkusuutlikkusega seotud globaalsed eesmärgid- (Foto: erakogu).
Juhatuse liikme roll Jätkusuutlikkuse ja Keskkonna Nõukogus hõlmab tegutsemist ITC esindajana, strateegiliste seisukohtade esitamist, valdkonna kogemuste jagamist ning Jätkusuutlikkuse ja Keskkonna Nõukogu ja ITC kui tervikliku organisatsiooni üldise missiooni ja eesmärkide saavutamisele kaasaaitamist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele