• 27.09.24, 10:06

Hinnakäärid lõikasid Oleg Grossi suure spaatehingu lahjemaks

Veel augusti lõpus oli suurettevõtja Oleg Gross 99% kindel, et ostab Aqva Hotelsi kogu täiega ära, kuid nüüd läheb kohe kaubaks ainult Viljandi spaahotelli krunt ja arendusprojekt.
Grossi toidukapluste keti omanik Oleg Gross selgitas, et Viljandi spaahotelli arendus tuli läbirääkimistest eraldada, kuna selle projekti osas suruvad ehitusega seotud tähtajad peale.
  • Grossi toidukapluste keti omanik Oleg Gross selgitas, et Viljandi spaahotelli arendus tuli läbirääkimistest eraldada, kuna selle projekti osas suruvad ehitusega seotud tähtajad peale.
  • Foto: Liis Treimann
“Lihtsalt siin on hinnakäärid. Ega ei ole kedagi süüdistada. Müüja tahab alati rohkem saada, ostja tahab odavamalt osta,” selgitas Gross, kes tahab Aqva Hotelsi ära osta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele