Bigbanki laenulepingute arv paisus topelt, kogusumma veel enam

September oli kodulaenu lepingute poolest käesoleva aasta rekordkuu ja keskmine laenusumma tõusis augustiga võrreldes enam kui kümnendiku võrra 141 000 euroni, selgub Bigbanki laenuportfelli analüüsist.
Eelmise aasta septembriga võrreldes on vahe eriti drastiline, toob esile Bigbanki Eesti juht Jonna Pechter.
  • Eelmise aasta septembriga võrreldes on vahe eriti drastiline, toob esile Bigbanki Eesti juht Jonna Pechter.
  • Foto: Andras Kralla
Bigbanki Eesti juhi Jonna Pechteri sõnul on kevadest alates toimunud pidev edasiminek kõigis olulistes näitajates: kasvanud on nii taotluste ja lepingute arv kui keskmine laenulepingu maht ja väljastatavate laenude kogumaht. "Eelmise aasta septembriga võrreldes on vahe eriti drastiline, sest lepinguid sõlmisime arvult ligi kaks korda rohkem ja kogusumma poolest isegi ligi kaks ja pool korda rohkem," kirjeldab Jonna Pechter muutusi kodulaenuturul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele