• 17.12.24, 10:09

Favorte sai 20-miljonilise Väo arenduse esimese hoone valmis

Arendaja Väo Äripargi hoonete arhitekt on Jüri Pilliroog arhitektuuribüroost LOOB Projekt. Projekti finantseerib LHV Pank. Plaasi 4 kinnistul 3500 m2 suuruse stock-office´i ehitaja on Eventus Ehitus.
Väo Äripargi I hoone. Kokku kerkib äripargi 5,5-hektarilisele arendusalale lähiaastatel kuus hoonet brutopinnaga 21 300 m2 (Foto: Favorte).
  • Väo Äripargi I hoone. Kokku kerkib äripargi 5,5-hektarilisele arendusalale lähiaastatel kuus hoonet brutopinnaga 21 300 m2 (Foto: Favorte).
Väo liiklussõlme ümbrus on viimastel aastatel jõuliselt edasi arenenud. Lisaks Olerexile kuuluva Väo keskuse täisteenindusjaamale on tänaseks piirkonnas valminud ka Favorte 20 miljonit maksva Väo Äripargi esimene ärihoone.

Seotud lood

Uudised
  • 04.12.24, 15:08
Favorte rajab 5,5-miljonilise laohoone
Arendaja püstitatav laohoone aadressil Kärmu 1 on kaasaegne stock-office, mille kõik äripinnad koosnevad lao-, tootmis- ja esindusruumidest. Hoone arhitekt on Jüri Pilliroog arhitektuuribüroost LOOB Projekt.
Uudised
  • 27.11.24, 08:52
Tondilosside koidikul? Ärikinnisvara sektor ajab üle ääre ja ahmib õhku
Järgmisel aastal peaks turule tulema ajalooliselt rekordiline 188 000 m2 lao- ja tööstuspindu
Büroopindade uputus ei ole enam uudis, vahepealne pailaps lao- ja logistikapinnad pöörduvad peatselt samuti üleküllastumisse, kaubanduspindadele püütakse leida uut rakendust - peenhäälesta jätkusuutlikkusega kuidas tahad, aga vakants hammustab valusalt.
Uudised
  • 12.12.24, 09:29
Favorte sai oma arendusse bussiliini
Arendaja laienevasse Rehelepa rajooni, mille projekteeris Aigar Roht Arhitektuuribüroo Korrus OÜ-st, Tallinn pikendas bussiliini.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 30.05.25, 15:07
Rand ja Tuulberg: kestlik ehitus ei ole enam kauge tulevik, vaid on kohal!
2
  • ST
Sisuturundus
  • 02.06.25, 17:21
Kinnisvaraekspert: nutikad sisustuslahendused võivad tõsta uue korteri väärtust
3
  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.24, 16:10
Saku arendus Tallinna külje all tõmbab ostjaid: kolmandik korteritest juba müüdud
4
  • ST
Sisuturundus
  • 28.05.25, 11:31
Sisekujundaja soovitab: mida kontori sisutamisel kindlasti arvesse võtta?
5
Uudised
  • 11.06.25, 10:18
US Real Estate teeb Foorumist Artiuse. Vaata galeriid!
Hanno Grossschmidti ja Tomomi Hayashi projekteeritud hoone fassaad saab lihvi. Ostutänava siserhitekt on Marit Ilison.
6
TOP
  • 13.06.25, 05:30
Kinnisvarahalduse ja korrashoiu palgamaksjad said pigeritta
Esikolmikus saadud töötasu käib teistest kaarega üle. Ent Ka üldiselt on töötasud väärikad. Vaata - millist palka küll kellegi juures maksti!

Hetkel kuum

Eften Capitali tegevjuht Kristjan Tamla.
Uudised
  • 11.06.25, 11:55
Büroopindade alternatiivkasutus toob rea küsimusi
Everaus Kinnisvara juht Janar Muttik.
Uudised
  • 11.06.25, 12:30
Muttik: teeme allahindlust, et jõuda panga rahani
AS Liven nõukogu esimees Andres Aavik valiti erialaliidu esimeheks.
Uudised
  • 11.06.25, 10:06
Kinnisvarafirmade Liit sai uue juhatuse
Rotermanni ja Artiuse ärijuht Julius Stokas (Foto: US Real Estate).
Uudised
  • 11.06.25, 10:18
US Real Estate teeb Foorumist Artiuse. Vaata galeriid!
Hanno Grossschmidti ja Tomomi Hayashi projekteeritud hoone fassaad saab lihvi. Ostutänava siserhitekt on Marit Ilison.
Lisaks meenutuseks: Arteri kvartali valis Eesti Kinnisvarafirmade Liit konkursi Kinnisvarategu 2024 laureaadiks (Foto: Kapitel).
Uudised
  • 11.06.25, 10:27
Arteri kvartal sai Baltikumi parimaks
See arendus pretendeerib 5-minuti linna tiitlile
Arco Vara kinnisvaraanalüütik Mihkel Eliste.
Uudised
  • 12.06.25, 06:00
Eestlaste riskiisu kinnisvaraga seotud investeeringute järgi näib olevat lõputu
Kas aktiivsele avalikule raha kaasamisele järgneb aktiivne kinnisvaraturg?
Valmivad hooned kuuluvad A-energiaklassi ja sihiks on seatud LEED Gold ja BREEAM sertifikaadid.
Uudised
  • 11.06.25, 06:45
GALERII: Kaarsilla Kinnisvara pani Port Athenale nurgakivi
Vaata esinduslikku ja luksuslikku galeriid!
Järvekella arendus koosneb seitsmest A-energiaklassi ridaelamust ja kokku tuleb müüki vaid 28 eksklusiivset ridaelamukorterit.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.05.25, 15:07
Rand ja Tuulberg: kestlik ehitus ei ole enam kauge tulevik, vaid on kohal!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele