Miljonärideklubis on jäme ots pihus neil, kes tegid käivet kümnetes miljonites eurodes
Värske Äripäeva kinnisvara korrashoiu konkurentsiraport toob välja parimad käibetegijad 2024. aasta 4 kvartali lõikes. Vaata, kes on need 50 miljonäri ja kuidas neil läks.
Numbrid on kõnekad ja võrdluspilt suisa paradoksaalselt reljeefne
Käibemiljonäride klubisse võeti taas liikmeid juurde, kuid seekord on jaotus ühtlasem. Vaata, kes kellele järgneb ja millisele kohale keegi sellel korral maandus. Vastu vaatab vastuolu.
Üha rohkem ostjaid ja investoreid hindab tänapäeva kinnisvara puhul lisaks asukohale ja ruutmeetritele ka hoone jätkusuutlikkust, energiatõhusust, elukeskkonna kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse sümboleid on rohesertifitseerimine. LEED-sertifikaat – maailmas üks tunnustatumaid rohehoonete kvaliteedimärke – on Põhjamaades juba tavapraktika.