Eesti Eften Capitali kinnisvarafondi Leedu firma otsib riigi suuremates linnades kohti, mis sobiksid eakatekodu rajamiseks, ja sama teevad ka konkurendid, kirjutas Leedu ärileht Verslo Žinios.
Ettevõte uurib praegu võimalikke asukohti Vilniuses ja Kaunases, kus fond võiks vanadekodu välja arendada ja selle operaatorile üürida. Eesmärk on asukoht leida sel aastal.
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?
Üks arendaja teisest arendajast: vaadates hotellituru seisu, ei ole ime, et ta ei soovi edasi liikuda – see arendus ei pruugi praegustes tingimustes lihtsalt majanduslikult ära tasuda.