Arco Vara Bulgaaria üksus sai uue juhi. Kas samm edasi?

Arco Vara Bulgaaria endise juhi Daniel Yordanovi ettevõttest lahkumisega valis Arco Vara AS oma Bulgaaria üksuste uueks juhiks Christian Petrovi. Alles juulis teatas Arco Vara Bulgaariast lahkumisest. Põnev.
Jaanuariski kuvatud Bulgaaria elurajooni õhuvaade (Visuaal: Plamen Genchev/ AB Vamos).
  • Jaanuariski kuvatud Bulgaaria elurajooni õhuvaade (Visuaal: Plamen Genchev/ AB Vamos).
Lisaks - alles jaanuaris tuli Arco Varalt teade Bulgaaria edust. Uue juhi põhiülesandeks on tagada Bulgaaria üksuste igapäevase tegevuse sujuv jätkumine ning toetada Arco Vara strateegilist eesmärki lõpetada järk-järgult ettevõtte tegevus Bulgaaria turul, sealhulgas müügiprotsessi läbiviimist ja varade realiseerimist. Samal ajal jätkub Bulgaaria arendustegevus plaanipäraselt – projektid liiguvad edasi vastavalt kehtivale ajakavale ning uue juhi ülesanne on tagada nende korrektne ja tulemuslik elluviimine kuni väljumisprotsessi lõpuni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele