Kinnisvaraarendaja Hepsor teenis kolmandas kvartalis 8,8 miljonit eurot müügitulu ja üheksa kuuga kokku 30,9 miljonit eurot. Ettevõte lõpetas perioodi kasumis ning jätkab arendusportfelli laiendamist uute projektidega.
Vaatamata üldisele turu ettevaatlikkusele oleme tänavu üle andnud ka 119 kodu, mis näitab, et nõudlus Hepsori projektide vastu püsinud stabiilne ning kliendid usaldavad meie kvaliteeti, märgib Hepsori juht Martti Krass.
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.