Tallinna linnavalitsus andis ASile Tallinna Linnatransport korralduse alustada trollitaristu projekteerimisega Paldiski maanteele ja Laagna teele, et luua eeldused trolliliikluse laiendamiseks.
Tallinna saabusid märsi lõpus esimesed kolm uut Škoda trollibussi 40st, mis soetati 2024. aasta hankega. Need suudavad liikuda ka akutoitel.
  • Tallinna saabusid märsi lõpus esimesed kolm uut Škoda trollibussi 40st, mis soetati 2024. aasta hankega. Need suudavad liikuda ka akutoitel.
  • Foto: Tallinna Linnavalitsus
Trolliliikluse arenduse kogumaksumus on 76,8 miljonit eurot, millest 51,9 miljonit eurot tuleb Euroopa Liidu moderniseerimisfondist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele