• 11.12.19, 15:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järelvaadatav: Minikorterite head ja vead

Viimasel ajal on väga populaarseks saanud väike- ja mikrokorterite arendamine, aga inimesed on seejuures jagunenud kahte leeri – ühed, kes näevad nende vajalikkust ja teised, kes ei suuda aru saada, kellele need korterid mõeldud on.
Järelvaadatav: Minikorterite head ja vead
Nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi ja nägemusi sellest, mis on hea investeering. Teadatuntud plussid väikeste korterite soetamisel investeeringu eesmärgil on likviidsus ja hea üüritulu. Kas on veel midagi olulist, mida peab teadma minikorterit soetades? Enne investeerimist, tuleb kaaluda läbi mitmed aspektid:
- Kas minikorterid on ikka hea investeering?
- Kas ja millised erisused on pangalaenu saamisel?

Artikkel jätkub pärast reklaami

- Mis tingimusi peab arvestama välja rentides?
- Kuidas on inventari vananemise ja elamu hooldustöödega?
- Mikrokorter elukondlik vs äripinnal, millised on olulisemad erisused ja kas eelistada ühte neist?
- Uus vs vana minikorter?
Neile ja teistele küsimustele annab veebiseminaril vastuseid arendusfirma Koidu Ehitus juhatuse liige Karin Vinkel.
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele