Ehitusmahuindeks näitas statistikaameti andmetel 2010. a. III kvartalis 99,5 punkti taset. Seega on Eestis ja välismaal olevad ehitusmahud tänasel päeval umbes-täpselt samal tasemel, kus need olid 2005. aastal keskmiselt.
Eelmise aastaga võrreldes on Eesti ja välismaa ehitustöid mõõtev ehitusmahuindeks kasvanud napid 1,2%
Eesti ehitusmahte peegeldav indeks oli 2010. a. III kvartalis 90,7 punktil. Seega 2005. aasta keskmisest tasemest kümmekond protsenti allpool.
Siiski on ka Eesti ehitusmahuindeks samal tasemel, kus aasta tagasi ehk täpsemalt 1% toonasest allpool.
Ehitusmahuindeks, 2005. a. = 100
Ehitusmahuindeks, eelmise aasta vastav periood = 100
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
2
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
3
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
4
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
5
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
6
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele