Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Puust ja punaseks: mis on kinnisvara virtuaaltuur?
Mis siis ikkagi on virtuaaltuur, kellele seda vaja on ning mis tähtsust sel kõigel üldse on, kirjutab Epicenter Kinnisvara müügipartner Matis Velt.
Kõige lihtsam on ette kujutada, et seisad täispuhutud õhupalli sees, mille seintele on kleebitud pildid sinu toast. Kuigi sa ei viibi oma toas, tekib suurepärane illusioon justkui sa seisaksid seal. Seda õhupalli võiksime nimetada virtuaalsfääriks või siis lühidalt sfääriks.
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.