40aastane soomlane Axel Aminoff võttis koroona-aastal 360 000 eurot laenu ja pani selle börsil kaubeldavatesse kinnisvarafondidesse. Nüüd ütleb ta, et tegu on ta investoriks olemise aja parima otsusega, vahendab Kauppalehti.
Kinnisvarainvesteeringud võivad osutuda ka riskantseks.
  • Kinnisvarainvesteeringud võivad osutuda ka riskantseks.
  • Foto: Raul Mee
Kui koroonapandeemia läinud aastal eriti hulluks läks, kukkusid ka maailma aktsiaturud, sest investorid avastasid, et lisaks surve alla langenud tervishoiusüsteemile on ohus ka majanduskasv. Aminoff otsustas teha aga midagi pealtnäha hullumeelset.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele