• 21.09.21, 15:59

Merko alustab Uus-Veerennis viienda etapiga

Merko Ehitus käivitas Tallinnas Uus-Veerenni arendusprojekti viienda etapi, mille käigus ehitab 12 uut kortermaja.
Merko peahoone Tallinnas Järvel.
  • Merko peahoone Tallinnas Järvel.
  • Foto: Liis Treimann
Veerenni ja Pille tänavatele kerkib plaanide kohaselt 2023. aasta alguseks 12 kortermaja kokku 137 korteri ja 8 äripinnaga. B-energiaklassi majad tulevad kolme-, nelja- ja kuuekorruselised. Uue arendusetapi arhitektuur sarnaneb Veerenni tänava ääres asuvate varasemate etappide omadega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele