See kriis saab kinnisvaraturule olema täiesti teistsugune kui eelmine, rääkis kolmapäevases hommikuprogrammis kinnisvarainvestor Karin Vinkel.

- Kinnisvarainvestor Karin Vinkel. Foto: Maria Roosaare/Erakogu
Nõuded karmistuvad, tehingute arv on kukkunud, nõudlus on väiksem ning pakkumist on turul rohkem, kuid see kukkumine pole nii järsk, rääkis Vinkel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.