• 06.03.23, 15:07

T1 juht uhkustab külastajate arvuga. Konkurent: kaheldav

Nüüdseks T1 keskust uue omaniku all üle aasta juhtinud Tarmo Hõbe sõnul saavutasid nad külastajate arvus pärast outlet'ide avamist uue taseme – keskuses käib üle 10 000 inimese päevas.
T1 keskuse juhi Tarmo Hõbe (vasakul) sõnul on korruste vahel käimine ikka tüütu. Et see lahendada, ehitavad nad kaks suurt klaasist lifti, et esimeselt korruselt neljandale saada. Hõbe arvas, et noortele pakub aatriumis klaasliftiga sõitmine kindlasti palju rõõmu.
Alates detsembrist teeb see kuus üle 300 000 inimese. Tarmo Hõbe sõnul on külastajate arv püsinud nii kõrge ka jaanuaris ja veebruaris, aga aastatagusega võrreldes on külastajate numbrid tema sõnul suisa kahekordistunud, räägib ta ajakirjanikule keskuse neljandal korrusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele