Keskerakondliku Pärnu linnavalitsuse
munitsipaalmaja ehitab 14,2 miljoni krooni eest AS Renet.
Pärnu linnavalitsus kinnitas täna Liiva tänavale munitsipaalelamu ehitamiseks korraldatud avatud pakkumismenetlusega riigihanke tulemused. Laekus viis pakkumist. Pakkumistest kvalifitseeriti ja tunnistati vastavaks ASi Parmeron, ASi Viskari, ASi Raunopol, ASi Renet ning ASi Pärnu REV pakkumised. Edukaks tunnistati AS Renet pakkumine kogumaksumusega 14 221 920 krooni.
Liiva tn 8b munitsipaalmajas valmivad korterid sundüürnikele.
Äriregistri andmetel on AS Reneti omanikud Matti Tammiste, Arvo Põlluste, Olev Retsja, Tuve Vadi, Toivo-Adam Lemberg ja Kalle Lahe.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Lõviosa ehitusprojekti eelarvest ja kvaliteedist pannakse paika lähteülesannet koostades. Kui ehitaja sel hetkel koos tellija ja projekteerijatega laua taga ei istu, võib lõpphind kujuneda valusaks üllatuseks. Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS partnerlussuhete- ja müügijuht Kristjan Mardna räägib, kuidas ehitaja varajane kaasamine aitab vältida lisakulusid ja tagab, et unistused püsiksid kooskõlas reaalse eelarvega.