Kolm aastat kestnud otsingute järel leidis haridus- ja teadusminister Mailis Reps endale meelepärase rikkumata maakodu Märjamaa valla Kohatu Männiku külas, kirjutab Nädaline.
Reps kolis majja sisse juuni keskpaigas. 35hektariline, üle 70aastase matsaga talu, kus rehielamu köögis on veel muldpõrand, maksis poolteist miljonit krooni. Talukompleksi kuuluvad veel ait, laut, sepikoda jne.
Repsi jaoks oli kõige olulisem, et talu oleks ehtne ning nad plaanivad seda ka eestiaegset stiili säilitades restaureerida. Lisatingimus oli, et maakodu oleks Tallinna lähedal, sest väikesed lapsed väsivad autos kiiresti, ja seitse tundi autoroolis ei ole puhkus.
Kuna linna on ainult poole tunni tee, siis võib tulevikus talust saada Repside püsielukoht.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga
Uudised
  • 22.07.26, 12:20
Galerii: Everaus alustas Tartu veeres 10,5-miljonilise arenduse ehitamist
Janar Muttik: Tartu linna hinnatase on paljude noorte perede jaoks liikunud piirini, kus suurema ja mugavama kodu otsing liigub linnast veidi välja.
Uudised
  • 22.07.26, 12:08
Tallinn ei kooskõlasta Estonia juurdeehituse muinsuskaitse eritingimusi esitatud kujul
Uudised
  • 22.07.26, 10:38
Eamets: ehituses hinnaralli jätkub
Uudised
  • 22.07.26, 10:29
Sõjast tingitud ehitusmaterjalide hinnatõus jõudis ka ehitushinda
Saated
  • 22.07.26, 10:19
Uued kinnisvarajuhid: suur allahindlus õõnestab usaldust

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele