Oscari võitja Rober De Niro ostis ostis
Miramaxi endise bossi Harvey Weinsteini korteri.
Holliwoodi näitleja ostis pillava 15toalise korteri, mis asub Manhattanis New Yorgis, Weinsteini eksnaiselt. Korteris on köök ja viis magamistuba, kirjutas dinapengar.se.
De Niro maksis korteri eest 286 miljonit krooni.
Korterist on lummavad vaated Central Parkile, luksulik kino, mis paigaldati enne, kui filmimogul Weinstein lahutas eelmine aasta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Filmistaar jagab korterit oma naise Grace Hightoweriga. Majas elab juba teisi kuulsusi, De Niro alumiseks naabriks on Sting.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.