• 18.10.06, 14:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu kinnisvaraturg jaheneb

Leedu kinnisvaraturg liigub stabiilselt jahenevas suunas, kirjutas BBN.
Leedu registrikeskuse andmetel on viimase üheksa kuu lõikes märgata nii elu- kui ka äripindadel 20protsendilist aktiivsuse vähenemist, võrreldes aasta varasemaga.
"Turg on muutunud rahulikumaks. Lõpliku hinnangu saame anda kahe või kolme kuu pärast," kommenteeris registrikeskuse kommunikatsioonijuht Aidas Petrosius.
Registrikeskuse andmetel tehti jaanuarist septembrini 20 945 kinnisvaratehingut. See näitab viimaste aastate lõikes 22,51 protsendilist jahenemist. Elupindadega tehtud tehinguid oli 7 519, mis on 15,47 protsenti vähem kui eelmisel aastal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele