Endisele autobaasi territooriumile kerkib
kaheksakordne kaubandus- ja büroohoone, ehitus algab uuel aastal.
Eesti Päevaleht kirjutab, et Norra ärimees Paal Aschjem ehitab Mustamäe tee äärde Marja poe vastu enam kui 18 000-ruutmeetrise ärikeskuse, mis koosneb bürooruumidest ja kaubanduspindadest, kokku investeeritakse kompleksi ehitusse 300 miljonit krooni.
Ala tehti vanadest hoonetest lagedaks, et järgmise aasta alguses kopp uue hoone ehituseks maasse lüüa.
“Teeme platsi täitsa puhtaks,” ütles Aschjem. Tema sõnul on turul äripindade järele suur nõudlus ja sellest lähtuvalt saigi projekt ette võetud. “On õige aeg ja koht on ka hea,” ütles ta, lisades, et nii maja alla kui ka kõrvale plaanitakse ka autoparklat.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.