Euroopa Liidu teleülekande regulatsioonid võivad laieneda ka populaarsetele videojagamiselehtedele, nagu YouTube, mis piirab tavainimestel videote ülesriputamist internetti.
Euroopa Komisjoni ettepaneku tagajärjel võivad laieneda Brüsseli nõuded kodulehtedele ja mobiiliteenustele, mis edastavad videoid, kirjutas The Times.
Nõuded ei puuduta ainult suuri ja edukaid veebilehti nagu YouTube, vaid ka isiklike veebe, kuhu on videoid üles pandud, samuti võidakse neid lehti litsentseerima hakata televisioonilaadse teenuse osutamise eest.
Euroopa Liidu telekommunikatsioonivoliniku Viviane Redingu sõnul on ettepaneku sisu vaid kehtestada miinimumnõuded reklaami, viha õhutamise ja laste kaitse jaoks.
Piirideta televisiooni nime all tuntud ettepaneku järgi on ka VOD-teenus (video-on-demand) ja mobiilivideod televisioon. Vastaste idee kohaselt peaks ELi regulatsioonid kehtima ainult televisioonile mitte veebi sisule.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
3
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
4
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
5
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
6
Uudised
  • 11.08.26, 06:45
Muttik: Arendaja ei saa lähtuda ainult ehitusmaksumusest ja soovitud müügihinnast

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele