• 20.10.06, 10:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fortumi kasum langes 7,5 protsenti

AP teatel langes Põhjamaade suuruselt teise elektrifirma, Soome Fortumi kasum kolmandas kvartalis 7,5 protsenti.
Kasumi languse taga olid peamiselt tõusnud kulud, väiksem soojuse tarbimine ja kliendihaldussüsteemi muutmine Rootsis.
Teenitud tulu langes 160 miljonile eurole 173 miljonilt eurolt hoolimata sellest, et kolmanda kvartali müük kasvas 22 protsenti. Samas andis Fortum soodsa tulevikuprognoosi ning ennustas, et Põhjamaade elektritarbimine kasvab lähiaastatel 1 protsendi võrra aastas.
Fortum, mis kuulub 51 protsendi ulatuses Soome valitsusele, toodab elektrit 1,4 miljonile kliendile Eestis, Soomes, Saksamaal ja Rootsis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele