• 24.10.06, 14:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa ja Ukraina leppisid kokku gaasi uue hinna

Venemaa ja Ukraina leppisid tulevast aastast kokku 50%se gaasi hinnatõusu.
Ukraina maksab tulevast aastast Vene gaasi 1000 kuupmeetri eest 130 dollarit praeguse 95 dollari asemel, teatas Ukraina peaminister Viktor Janukovitš täna pärast kohtumist oma Venemaa kolleegiga.
Läinud talvel peatas Venemaa ajutiselt gaasitarned Ukrainale, kui Kiiev polnud nõus neljakordse hinnatõusuga. Jaanuari algul jõuti kokkuleppele, et 2006. aastal kerkib gaasi hind 95 dollarile 1000 kuupmeetri kohta, mis ületas 2005. aastal makstud hinna peaaegu kaks korda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele