Kinnisvaraärimees Paul Oberschneider müüs eelmisel nädalal maha firma Domina Service OÜ, mis tegeles Tallinnas Veerenni tänaval uue kvartali arendamisega.
Oberschneider soovis endise Lutheri vineeri- ja mööblivabriku krundile Veerenni tänav nr 36 rajada uhke elurajooni, kuid takerdus detailplaneeringu saamise taha. Krundile pidid kerkima valdavalt kolme- ja neljakorruselised kortermajad.
"Müüsime Domina ühtedele oma partneritele," ütles Oberschneider aripaev.ee-le. "Leidsime, et ajastus ja turuhind on õige projektist väljumiseks. Oleme väga õnnelikud, et tehing läks edukalt ja rõõmsad on ka ostjad, kes jätkavad arendusprojekti."
Tallinna pressiteenistuse andmeil esitas OÜ Domina Service linnaplaneerimise ametile detailplaneeringu algatamiseks taotluse juba kaks aastat tagasi. Seni on suuremahulise elamurajooni projekt muudatuste tegemiseks tagasi lükatud ning detailplaneeringut pole algatatud. Kuigi protsess on takerdunud, sai firma lammutusloa juba aasta tagasi ning lammutustöödega on ka alustatud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

US Real Estate’i projektid on Eestis selgelt eristuvad: neis on visiooni, kvaliteeti ja pikaajalist väärtust, märgib US Real Estate’i vastne arendusjuht ja juhatuse liige Piret Üts.
Uudised
  • 02.06.26, 15:43
Ambitsiooni fluidum: Sõõrumaa sai kinnisvarafirmale arendusjuhi Tallinna Sadamast
Taaskord on siin arendajale kohane üks nõuanne. Ärksamad jagavad asja. Piiratus saab arendajale piduriks
Elamuehitustandreil käib töö ja vile koos. Ehitajail kurtmiseks põhjust ei ole.
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
See siin on kuum teema. Välja joonistub vana ja uue katastroofiline haakumatus.
Suur lugu
  • 08.06.26, 13:04
Martin Karro: ootame arendajaid büroohoonest elamu tegemise ettepanekutega. Estonia lisamaht peatänavaga ei haaku
Pööris koidab - eluasemeturul ja linnaruumis kisub tuliseks. Miljoniruuduküsimus muutub aina päevakajalisemaks
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Saated
  • 09.06.26, 11:44
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Planeeritava elamukvartali arhitektuurne lahendus.
Uudised
  • 03.06.26, 10:31
Pealinn saatis Kaamose elamukvartali detailplaneeringu linnavolikokku
Sellisena peaks see Tervisemaja valmima.
Uudised
  • 04.06.26, 12:18
3 arendaja pingutus toetab mägede renessanssi. Kae galeriid!
Rahavooga ärikinnisvara on viimastel aastatel olnud Eesti investeerimisturul üks aktiivsemaid segmente, kirjutab  Pindi Kinnisvara Äripinnad juhatuse liige Kristen Oliver Rattasepp.
Uudised
  • 03.06.26, 11:18
Investori ellujäämiskursus. Mis eristab spekulatiivset vara stabiilsemast investeeringust?
Mida investor ärikinnisvara valdkonnas otsib ja küsib? Mis võib käivitunud tehingu katkestada?
“Meie praktikas tuleb seda päris sageli ette, et ühistu juhatus pöördub meie poole, loeb üles kõik maja murekohad ja tunnistab, et neil napib kõigega tegelemiseks aega, nii mõneski asjas aga ka teadmisi,“ tõdeb Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht Ronald Tõnisson.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele