Tallinna eelarvest läheb tuleval aastal
uute munitsipaalmajade ehitamiseks ja renoveerimiseks veel 54 miljoni
krooni.
Linnapea Jüri Ratase Äripäevale saadetud arvamusartiklist selgus, et järgnevatel aastatel on veel kokku plaanis rajada 220 munitsipaalkorterit.
Lisaks kirjutab linnapea, et sotsiaalkeskusi on plaanis nii remontida, seda Põhja-Tallinnas, kui ka juurde rajada (Kristiine linnaosas). Juulis saab 80-aastaseks Iru Hooldekodu, samaks ajaks valmib renoveeritud elamiskorpus, millesse linn panustab 15 miljonit krooni. Haabersti vaba aja keskusele on ette nähtud 12 miljonit krooni. Tallinna Laste Turvakeskusele 7 miljonit krooni.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.