• 14.11.06, 17:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Favora: kuna kütus on Eesti Vabariigis otsa lõppemas, tõstsime hindu

Favora tõstis Tallinnas Tondi tanklas kütuste hindu põhjendades seda sellega, et Eesti Vabariigis on bensiin otsa lõppemas.
Favora tanklate omaniku ASi Johnny juhatuse liige Kalmer Johanson ütles aripaev.ee-le, et olukord on karm. "Oleme pidanud isegi teistest tanklatest kütust kokku ostma, et müüa saaks," ütles Johanson väsinult.
Nüüd maksab bensiin 95 Favora tanklates 12,95 krooni. Eilne hind oli 12,4 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Favora kodulehel seisab, et koostööd tehakse Eesti juhtivate kütuste importijate ja hulgimüüjatega, kelle hulgas autokütuste hankimisel on Mazeikiu Nafta Trading House OÜ, Miraton Oil OÜ ja Neste Eesti AS. Kütus tarnitakse tanklatesse kasutades ainult kaasaegseid kütuseveokeid, mis on vastavuses kõigi kehtivate ohutus- ja keskkonnanõuetega.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele